OKNA I DRZWI PCW
OKNA I DRZWI ALUMINIOWE
FASADY I OGRODY ZIMOWE
BALUSTRADY ALUMINIOWEOFERTA
OKNA I DRZWI PCW

IDEAL 8000 ALUPLAST

System Ideal 8000 to nowa propozycja firmy Aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.

Podobnie jak wszystkie serie profili Aluplast system Ideal 8000 cechuje wielość wariantów konstrukcyjnych, wzajemna kompatybilność profili, a przede wszystkim swoboda w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.
IDEAL 4000 ALUPLAST

System ideal 4000 to generacja profili, które łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. 15o skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody. Przesunięcie osi wrębu okuciowego o 13mm daje możliwość lepszego zabezpieczenia przed włamaniem. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach. Świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno - i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. Szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Linia ideal 4000 round - line to rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.
Profile dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUPLAST

Charakterystycznymi cechami drzwi w systemach Aluplast jest ich solidność i elegancja. Dzięki wielokomorowej zabudowie i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Wysoka stabilność skrzydeł poprzez użycie zbrojeń o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.
Niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Specjalnie ukształtowane stopy progu umożliwiają łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak np. poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy odprowadza spływ wody na zewnątrz.
Linia ideal 4000 round - line to rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

Profile dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.CORONA SI82

Energooszczędne okna w systemie 6-cio komorowym
Okna wykonane w 6-cio komorowej technologii profili Schueco z tworzywa sztucznego PCW o głębokości zabudowy ramy 82mm. Zwiększona ilość komór w profilu gwarantuje bardzo wysoką energooszczędność , natomiast 3 płaszczyzny uszczelnień zapewniają optymalną szczelność okna. Dzięki połączeniu profili 6-komorowych z termoizolacyjnymi zespoleniami szyb stworzyliśmy produkt spełniający wymogi nowoczesnego budownictwa energooszczędnego.
Zwiększona głębokość zabudowy oraz głęboko osadzone okucia stanowią również bardzo dobrą ochronę przed włamaniem. Dodatkowo stabilność konstrukcji zapewniają wzmocnienia stalowe o grubości od 1,5mm. Oprócz standardowych rozwiązań w naszej ofercie proponujemy Państwu wyposażenie okuć w dodatkowe elementy, które zwiększają odporność okna na włamanie, oraz wybór szyb bezpiecznych lub antywłamaniowych.
Nowoczesne wzornictwo naszych okien opiera się na wyjątkowych kształtach profili skrzydła Classic, Rondo, Cava oraz szerokiej gamie kolorystycznej oklein Schueco – od kolorów uniwersalnych do dokładnie oddających naturalne barwy drewna oraz aluminium.CORONA CT 70 SCHUECO


System z tworzywa sztucznego Corona CT 70 Classic z uszczelką przylgową wykonano w technologii 5-cio komorowej. System ten odznacza się przede wszystkim doskonałymi własnościami ciepłochronnymi przy stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu oraz trzema niepowtarzalnymi wariantami skrzydła okiennego.
Włączenie tego systemu do koncepcji kolorystycznej Corona daje możliwość wyboru ponad 20 oklein jedno- lub dwustronnych, od reprodukcji różnych gatunków drewna po kolorystykę uniwersalną.

Corona CT 70 Classic na jeden rzut oka:
Podstawowa głębokość profilu 70 mm. Wąska widoczna część ramy. W standardowych kombinacjach profili ościeżnica/ skrzydło 120mm. Łatwo wpadające w oko kontury o delikatnie podkreślonym kształcie i załamaniach na widocznych powierzchniach profilu.

W zależności od kombinacji profili oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartość Uw na poziomie do 1,3 W/(m²K) ze standardową szybą zespoloną o wartości Ug=1,1 W/(m²K) W zależności od wyboru profilu oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartości tłumienia dźwięku do klasy 5 (SSK - klasyfikacja tłumienia dźwięku). Optymalny stosunek właściwości ciepłochronnych i sztywności. Nowoczesne uszczelki EPDM.
Wykorzystanie różnego typu listew przyszybowych o atrakcyjnym wzornictwie umożliwia dopasowanie okna do gustu lub stylu wnętrza. Możliwe są różne warianty od okien nowoczesnych po zachowujące wcześniejszy styl architektoniczny Classic, Rondo i Cava.DRZWI WEJŚCIOWE SCHUECO

Drzwi wejściowe produkujemy w oparciu o wielokomorowe systemy profili drzwiowych Schüco PCW. Nasze drzwi, tak jak okna, odznaczają się wysoką izolacyjnością termiczną oraz akustyczną. Oprócz komór izolujących w profilu, próg drzwiowy wyposażony jest w dodatkowe elementy uszczelniające, dzięki którym różnica temperatur przy progu jest niwelowana. W naszych drzwiach PCW wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania firmy Winkhaus, producenta okuć cenionego na rynku za wysoką jakość oraz funkcjonalność produkowanego asortymentu. Jednym z takich rozwiązań, które stosujemy, jest wielopunktowe ryglowanie, zabezpieczające użytkowników przed włamaniem nie tylko w części środkowej, gdzie zamontowany jest zamek, ale także dodatkowo w dolnej i górnej części skrzydła. Aby podnieść standard bezpieczeństwa w domu naszych klientów proponujemy użycie okuć antywłamaniowych.
Bogata oferta paneli dekoracyjnych jak i akcesoriów dodatkowych do drzwi pozawala nam dopasować nasz produkt do indywidualnego stylu klienta.Współpracujemy
schueco aluplast winkhaus horiz hoppe pilkington ponzio